WWW.STSELEKTRYK.PL

ELEKTRYK SZYBKO TANIO SOLIDNIE
również dla klientów
TAURON

POGOTOWIE ENERGETYCZNE
Szybko Tanio Solidnie
ELEKTRYK
z uprawnieniami SEP E i D + pomiary
tel. 576 98 61 78
poczta@stselektryk.pl

instalacje elektryczne     przyłącza budynków     rozdzielnice elektryczne
wymiana tablic licznikowych     pomiary elektryczne     usuwanie awarii elektrycznych
instalacje antenowe     instalacje domofonowe i videodomofonowe
monitoring CCTV     systemy alarmowe     sieci komputerowe
podświetlane sufity     podświetlenie LED telewizorów     uchwyty ścienne telewizorów
podłączanie kuchni elektrycznych     serwis komputerów     serwis telefonów i smartfonów

Szybko Tanio Solidnie REMONTY WWW.STSREMONTY.PL

Zobacz miejscowości w których wykonuję swoje usługi

USUWANIE AWARII ELEKTRYCZNYCH

Szybko Tnio Solidnie Elektryk usuwanie awarii elektrycznych

Naprawy instalacji elektrycznych
Usuwam awarie prądu elektrycznego w domach, mieszkaniach i innych budynkach. Wykonuję naprawy instalacji elektrycznych domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Naprawiam wyrwane gniazdka elektryczne, uszkodzone lub przepalone wyłączniki i przełączniki oświetleniowe. Robię uziemienia i zerowanie gniazd elektrycznych. Zmieniam osprzęt bez bolca uziemiającego na prawidłowy. Wymieniam oprawy oświetleniowe ze starych na nowe, zajmuję się również naprawami oświetlenia halogenowego i wymianą transformatorów.

Naprawa rozdzielni elektrycznej
Modernizuję i wymieniam uszkodzone rozdzielnie elektryczne. Poprawiam błędne podłączenia w rozdzielniach i skrzynkach elektrycznych. Wymieniam źle dobrane bezpieczniki, zabezpieczenia nadmiarowo-prądowe lub wkładki bezpiecznikowe na aparaty o odpowiednio dobranych nominałach. Zmieniam stare rozdzielnie i zabezpieczenia na nowe aparaty typu S. Dokładam i wymieniam zabezpieczenia różnicowoprądowe (różnicówki) oraz sprawdzam instalację pod kątem ochrony podstawowej. Wykonuję okresowe przeglądy rozdzielni elektrycznych , sprawdzam zabezpieczenia, stan kabli i izolacji, stan połączeń. Wszystkie elementy poprawiam lub robię na nowo uzupełniając o brakujące elementy.

Naprawa kabli elektrycznych
Wymieniam kable w ścianach z aluminiowych na miedziane, jak również istniejące dwużyłowe okablowanie miedziane na instalację trzy-żyłową. Uszkodzone i nadpalone przewody zasilające WLZ. Naprawiamy przewody w ścianach uszkodzone mechanicznie. Naprawiam przerwane mechanicznie kable ziemne zasilające budynki. Lokalizuję uszkodzenia przewodów elektrycznych. Wykonuję okresowe przeglądy puszek rozgałęźnych (rozetek) w których połączone są przewody. Poprawiam połączenia lub wykonuję je zupełnie na nowo, sprawdzam stan izolacji elektrycznej na przewodach i izoluję połączenia. Wykonuję przeglądy instalacji elektrycznych, zmieniając stary osprzęt (stare gniazda, włączniki), uszkodzone oprawy oświetleniowe. Zapewniamy pełen zakres usług napraw elektrycznych w Państwa domach.

Posiadam odpowiednie uprawnienia oraz sprzęt niezbędny do wykonywania prac elektrycznych. Jestem solidny, a co najważniejsze w dzisiejszych czasach można negocjować dobre ceny :)

- instalacje elektryczne
- instalacje antenowe wraz z montażem anten
- instalacje domofonowe i videodomofonowe
- instalacje systemów alarmowych i monitoringu CCTV
- sieci komputerowe
- rozdzielnice elektryczne

DOLNOŚLĄSKIE, LEŚNA, LUBAŃ, OLSZYNA, PLATERÓWKA, ŚWIERADÓW ZDRÓJ, MIRSK, GRYFÓW ŚLĄSKI,
BOGATYNIA, PIEŃSK, SULIKÓW, WĘGLINIEC, ZAWIDÓW, ZGORZELEC